Home Vydavatelství a nakladatelství
Vítejte na stránkách Vydavatelství MAC, spol. s r.o.

Vydavatelství a nakladatelství

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

USAPráce na zahrádce - týdenní stolní kalendářVlastní ediční činnost zaměřujeme především na vydávání původních autorských publikací, kalendářů a oborových časopisů. Přehled aktuálních titulů je uveden v katalogu. Základní informace o nabídce autorských práv najdete na stránce Autorská práva. Autorům, vydavatelům knih a časopisů poskytujeme nejen redakční a korektorské služby, ale i zajištění kompletní zakázkové výroby celého titulu.

Pro periodika zajišťujeme kromě výrobního servisu též správu předplatitelského kmene, výběr předplatného, distribuci prodejcům a předplatitelům a účetní služby včetně zpracování mezd a autorských honorářů. Více na stránce Služby vydavatelům a autorům.

Náš tiskový servis nabízí kompletní zajištění výroby všech druhů tiskovin, jako jsou vizitky, letáky a tiskopisy, reklamní a propagační tiskoviny, brožury a publikace, a to od redakčního zpracování a grafického návrhu, až po tisk a knihařské zpracování. Více na stránce Tiskové služby.


Vydavatelství MAC, spol. s r.o., Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Tel: +420 226 218 860, E-mail: info@vydamac.cz